VIII Przegląd Poetycki ''Dzieci piszą wiersze''

Za nami VIII Przegląd Poetycki "Dzieci Piszą Wiersze". Dnia 16 listopada 2023r. w godzinach popołudniowych, w naszym przedszkolu i w pięknej scenerii, dzieci recytowały wiersze napisane wspólnie z najbliższymi. W przeglądzie wzięło udział 21 dzieci, które przedstawiły wiersze o różnej tematyce, m.in. o zwierzakach, wróżkach, bohaterach bajek i zainteresowaniach. Gośćmi specjalnymi były panie poetyki Maria Stawiarz i Irena Peszkin, panie bibliotekarki Jolanta Leszek, Urszula Rygiel, Iwona Nartowska, Danuta Sawicka oraz przyjaciele przedszkola, którzy objęli patronatem nasz przegląd: panie Regina Gębarowska i Katarzyna Łęszczak. Wszyscy goście i organizatorzy byli pod wielki wrażeniem kreatywnej twórczości dzieci. Tradycyjnie już, wszyscy uczestnicy i goście otrzymali tomik, z wierszami przedstawionymi na przeglądzie, który został przygotowany przez organizatorów. Serdecznie gratulujemy talentów i wspaniałej recytacji wierszy.

Data dodania: 2023-11-20 11:11:58
Data edycji: 2023-11-24 11:12:39