Uroczystości z okazji Święta Babć i Dziadków

Nasi przedszkolacy w dniach 30 i 31 stycznia 2024r. gościły swoje babcie i swoich dziadków na uroczystości z okazji ich święta. To wyjątkowe wydarzenie odbyło się w Dom Ludowy Mścice, gdyż swoją obecnością zaszczyciło nas ponad 200 gości w pierwszym dniu i ok 150 gości w drugim dniu. Dzieci zaprezentowały wspaniałe występy artystyczne, były życzenia, piosenki, tańce i upominki. Dodatkową atrakcją były występy dzieci z instruktorem tańca ze Szkoła Tańca King Dance wujkiem Kubą, występ naszej wspaniałej pianistki (babci naszych przedszkolaków) pani Violetty Milki oraz wokalny występ jednej z mam pani Agata Kamińskiej. Na koniec nie zabrakło wspólnego Sto lat dla naszych solenizantów.

Data dodania: 2024-01-31 12:54:53
Data edycji: 2024-02-15 12:55:35