Pasowanie Marynarzy

Dnia 26 października 2023r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci 3-ltnich z grupy "Marynarze". Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć najważniejszych osób dla naszych trzylatków, czyli rodziców i przedstawicieli gminy w osobie Pani Wójt Sylwii Halamy oraz Pana Andrzeja Nożykowskiego, Przewodniczacego Rady Gminy. Dzieci przygotowane przez swoje panie, zaprezentowały krótki popis swoich umiejętności artystycznych. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem występów, dlatego  Pani dyrektor z wielką przyjemnością dokonała pasowania wszystkich dzieci, które od tej chwili stały się prawowitymi PRZEDSZKOLAKAMI.

Data dodania: 2023-10-29 10:52:28
Data edycji: 2023-11-24 10:53:21