Nasze przedszkole dla Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy !!!

Nasze przedszkole dla  Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy !!!

Za nami 32 Finał WOŚP. Dzięujemy wszystkim dzieciom i rodzicem, którzy byli razem z nami podczas tegorocznego finału w Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach. Mamy wielką przyjemność poinformować, że w tym roku dzięki wspaniałym ludziom o wielkich sercach (pracownikom przedszkola i żłobka, rodzicom, darczyńcom i przyjaciołom) Przedszkole Promyki Bałtyku wraz ze Żłobek Samorządowy w Mścicach zebrało kwotę?9022zł!!!! To nasz kolejny rekord. Pieniążki udało się pozyskać ze sprzedaży pysznych pączków wykonanych przez nasze panie kucharki oraz licytacji przedmiotów, która trwała przez ostatnie dwa tygodnie w naszym przedszkolu. Uzyskana kwota została przekazana do sztabu w Szkoła Podstawowa im. Ludzi Morza w Mścicach.

Data dodania: 2024-01-30 14:02:20
Data edycji: 2024-02-15 14:13:34