Dzień Seniora z Przedszkolakami

Dnia 15 listopada 2023r. w progi naszego przedszkola zawitali seniorzy z Domu Seniora z Tymienia i ze Mścic. Dzieci powitały gości szpalerem z kwiatów. Były tańce, śpiewy i zabawy. Swoją obecnością zaszczyciła wszystkich  pani wójt  Sylwia Halama, Przewodniczący Rady Gminy - pan Andrzej ożykowski oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - pan Adam Czycz. Na pianinie pięknie zagrała nam pani Violetta Milka, babcia naszych dwóch przedszkolaków. Wszyscy nasi goście otrzymali upominki-niespodzianki wykonane przez panie nauczycielki z naszego przedszkola.  Dziękujemy uczestnikom Klubu Seniora w Mścicach oraz uczestnikom Domu Seniora w Tymieniu za odwiedziny i super zabawę.

Data dodania: 2023-11-16 11:05:17
Data edycji: 2023-11-24 11:05:43